W uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, na ręce ks. prowincjała Sławomira Knopika SCJ, wieczystą profesję rad ewangelicznych w Zgromadzeniu Księży Najświętszego Serca Jezusowego złożyli: kl. Jacek Kowal ze Stadnik, kl. Szymon Szubarczyk z Białej Podlaskiej, kl. Krzysztof Witek z Bełchatowa, br. Szymon Włodarczyk z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz kl. Mateusz Zawiłowicz z Boguszy.

Naszą radość przeżywaliśmy wraz z rodzinami profesów, ich księżmi proboszczami, dyrekcjami zaprzyjaźnionych z nami szkół, współbraćmi z kraju i zagranicy, pracownikami naszego seminarium oraz parafianami ze Stadnik.

Duchowo był z nami także o. generał Carlos Luis Suarez Codorniú, który skierował do nas słowa pozdrowień: «Serdeczne pozdrowienia z Mombasy w Kongo, gdzie dotarłem 5 grudnia. Jestem tutaj z wizytą i odbywam małe triduum duchowe, także za tych naszych współbraci, którzy przygotowują się do złożenia ślubów wieczystych. Obejmuję ich modlitwą, aby byli ludźmi nadziei, radości, zaufania Bogu, aby mogli prawdziwie objąć całym swoim sercem charyzmat, który otrzymaliśmy od naszego Założyciela. Proszę o pozdrowienie naszych braci wieczystych, a także ks. przełożonego Dariusza oraz całą wspólnotę. Z wielką radością wracam do tych dni, które wspólnie przeżyliśmy. Przesyłam mocne uściski».

Naszym neoprofesom wieczystym oraz ich najbliższym z całego serca gratulujemy!